Výsledky z minulých ročníků závodu Brdy UP!:

2. ročník - 26.5.2019

Výsledky 2019

Elite – Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Hudec Tomáš Elite Muži 33 00:30:20.4 1.
2. Fochler Petr AK Drnovice Elite Muži 36 00:32:04.2 2.
3. Hofman Jiří Mistři a Markétka Elite Muži 23 00:35:32.8 3.
4. Hroneš Petr Elite Muži 71 00:37:48.1 5.
5. Svoboda Josef IronStars Beroun Elite Muži 32 00:38:11.0 6.
6. Monik Martin Univerzita Palackeho v Olomouci Elite Muži 93 00:38:16.3 7.
7. Nousek Jan Elite Muži 38 00:38:46.4 8.
8. Sklenáž Jan Elite Muži 37 00:39:32.6 10.
9. Alexy Martin Elite Muži 26 00:39:49.9 11.
10. Pančura Tomáš Elite Muži 75 00:40:33.0 12.
11. PISCH Jakub U Zrzavýho Paviána Elite Muži 84 00:40:44.0 13.
12. Svatý Jakub Elite Muži 25 00:40:50.2 14.
13. Šenkyřík Boris T. C. Westend Elite Muži 98 00:41:14.4 15.
14. Kamínek Pavel Elite Muži 22 00:42:59.9 18.
15. Sehnal Adrien Elite Muži 35 00:45:00.2 19.
16. Vosátka Petr Elite Muži 39 00:47:20.6 21.
17. Berg Denis Elite Muži 76 00:48:26.5 22.
18. Göttel Jan Rochoty sportovní spolek Elite Muži 27 00:50:16.4 25.
19. Večerka Jiří Elite Muži 77 00:51:39.2 27.
20. Tylk Petr VRBakers Elite Muži 31 00:55:04.7 30.
21. Jonáš David Elite Muži 29 00:55:35.8 31.

Elite – Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Žáčková Eva Elite Ženy 28 00:37:44.4 4.
2. Frantová Andrea Lidl Elite Ženy 83 00:39:15.6 9.
3. Zimova Hana Elite Ženy 4 00:41:56.3 16.
4. Sýkorová Petra Elite Ženy 73 00:42:36.1 17.
5. Strachoňová Daniela Elite Ženy 24 00:47:14.2 20.
6. Doubravová Lucie Elite Ženy 79 00:49:36.1 23.
7. Pančurová Erika Elite Ženy 78 00:49:36.2 24.
8. Pankowska Anna Zapadoceska univerzita v Plzni Elite Ženy 92 00:50:23.3 26.
9. Göttel Martina Rochoty sportovní spolek Elite Ženy 30 00:53:35.9 28.
10. Petružálková Eva Elite Ženy 34 00:54:09.1 29.

Family – Celá rodina

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Jáhorová Emma Family Celá rodina 223 00:10:13.6 1.
2. Svatý Filip Family Celá rodina 229 00:11:27.8 2.
3. Austerlitz David Family Celá rodina 228 00:11:45.1 3.
4. Hlaváčková Johanka Family Celá rodina 237 00:12:09.5 4.
5. Dostál Max Family Celá rodina 226 00:12:11.8 5.
6. Svoboda Tobiáš Family Celá rodina 225 00:12:49.9 6.
7. Svatá Lucie Family Celá rodina 224 00:12:54.7 7.
8. Rypáček Hugo Family Celá rodina 232 00:13:10.1 8.
9. Hlaváčková Marianka Family Celá rodina 240 00:13:41.4 9.
10. Dostálová Michaela Family Celá rodina 230 00:13:46.8 10.
11. Pisch Maxmilián Family Celá rodina 222 00:13:46.9 11.
12. Mojžišová Nikola Family Celá rodina 235 00:13:47.2 12.
13. Mojžíš Karel Family Celá rodina 227 00:16:34.8 13.

1. ročník - 27-5.2018

Výsledky 2018

Elite – Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Herda Jan Mistři a Markétka Elite Muži 42 00:32:39.8 1.
2. Mrázek Lukáš Elite Muži 48 00:33:16.8 2.
3. Hofman Jiří SK Zimak Elite Muži 5 00:35:20.8 3.
4. Svoboda Josef Elite Muži 45 00:37:10.5 4.
5. Dvořák Tomáš selfie Elite Muži 2 00:37:22.8 5.
6. Svoboda Miroslav Bony a klid Elite Muži 40 00:38:35.1 6.
7. Klepetko David Elite Muži 41 00:39:30.0 7.
8. Kratochvíl Jonáš Elite Muži 56 00:39:52.3 8.
9. Pisch Jakub Elite Muži 60 00:40:18.8 9.
10. Sklenář Jan Čermáci Elite Muži 15 00:40:19.8 10.
11. Korba Lukáš Elite Muži 8 00:40:54.8 11.
12. Čermák Lukáš Elite Muži 53 00:43:58.1 12.
13. Göttel Adam SK Stasanet Elite Muži 43 00:44:22.3 13.
14. Polák David IronStars Beroun Elite Muži 57 00:45:20.9 14.
15. Sládek Jakub Prague BEARS racing team Elite Muži 16 00:45:24.8 15.
16. Kamínek Pavel U Zrzavýho paviána Elite Muži 49 00:45:51.3 16.
17. Štěpán Vlastimil Rochota Elite Muži 17 00:47:36.6 17.
18. Stropek Zdeněk Elite Muži 51 00:47:51.6 18.
19. Záveský Michal Barbarian extreme team Elite Muži 55 00:48:02.1 19.
20. Jakubík Milan Elite Muži 7 00:50:03.6 20.
21. Göttel Jan selfie Elite Muži 3 00:51:56.8 21.
22. Tylk Petr SK Varské vesnice Elite Muži 52 00:52:19.6 22.
23. Pastorek Roman Řevnice Elite Muži 54 00:52:20.1 23.
24. Novák Václav Elite Muži 10 00:52:24.4 24.
25. Vrbický Viktor Černošický démon Elite Muži 46 01:01:38.1 27.
26. Hettner Aleš Stasanet Elite Muži 47 01:04:25.3 29.
27. Sivoň Robin Elite Muži 14 01:04:30.3 31.
Preis Karel Elite Muži 13 DNF

Elite – Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Petružálková Eva Elite Ženy 11 00:54:30.1 25.
2. Smiegerová Jitka Novovesáci Elite Ženy 44 00:58:44.1 26.
3. Breyerová Petra Elite Ženy 50 01:03:43.3 28.
4. Veronika Vrtělková Rochota Elite Ženy 21 01:04:29.8 30.
Göttel Martina Všichni svatí Elite Ženy 4 DNF

Hobby – Muži

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Svatý Jakub Hobby Muži 65 00:22:18.5 1.
2. Pražský Martin Hobby Muži 12 00:26:36.3 3.

Hobby – Ženy

Pořadí Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Cílový čas Abs
1. Zimová Hana Hobby Ženy 62 00:24:25.5 2.
2. Matoušková Nikola Hobby Ženy 64 00:33:45.3 4.
3. Kaftanová Renata Hobby Ženy 63 00:33:47.5 5.